LCFE160804A750TG
DigiKeys varenummer
F10202TR-ND - Tape & Reel (TR)
F10202CT-ND - Afskåret tape (CT)
F10202DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LCFE160804A750TG
Beskrivelse
CMC 100MA 4LN 75 OHM SMD ESD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 Fælles linje mode-spole Overflademontering 75 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 6Ohm
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
6Ohm
Producenter
Littelfuse Inc.
Spændingsklassifikation - DC
5V
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Funktioner
TVS-diode ESD-beskyttelse
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Antal linjer
4
Højde (maks.)
0,022" (0,55mm)
Impedans @ frekvens
75 Ohms @ 100 MHz
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk), 10 ledere
Strømklassificering (maks.)
100mA