L75QS200.V
DigiKeys varenummer
5666-L75QS200.V-ND
Producenter
Producentens varenummer
L75QS200.V
Beskrivelse
750VDC HIGHSPEED SEMICONDUCTOR F
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200A AC 750VDC DC sikring Patron Boltmontering
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimension
1,218" diam. x 2,875" L (30,94mm x 73,03mm)
Strømklassificering (AMPS)
200A
Smeltning I²t
5529.0
Spændingsklassifikation - DC
750VDC