8.0SMDJ20CA
DigiKeys varenummer
8.0SMDJ20CATR-ND - Tape & Reel (TR)
8.0SMDJ20CACT-ND - Afskåret tape (CT)
8.0SMDJ20CADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
8.0SMDJ20CA
Beskrivelse
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
32,4V Klemme 247A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
247A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
8000W (8kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
20V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
22,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
32,4V