8.0SMDJ14A
DigiKeys varenummer
8.0SMDJ14ATR-ND - Tape & Reel (TR)
8.0SMDJ14ACT-ND - Afskåret tape (CT)
8.0SMDJ14ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
8.0SMDJ14A
Beskrivelse
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
23,2V Klemme 344,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
344,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
8000W (8kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Telekommunikation
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - returspænding (Typ)
14V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
15,6V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
23,2V