5KP26CA-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Comchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
42,1V Klemme 121,1A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
5KP26CA-HRA
DigiKeys varenummer
5KP26CA-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
5KP26CA-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 42.1VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
121,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
26V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
28,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42,1V