5.0SMDJ85CA
DigiKeys varenummer
F10862TR-ND - Tape & Reel (TR)
F10862CT-ND - Afskåret tape (CT)
F10862DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ85CA
Beskrivelse
TVS DIODE 85VWM 137VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
137V Klemme 36,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ85CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
36,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
85V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
94,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
137V