5.0SMDJ75CA-T7
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ75CA-T7TR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ75CA-T7CT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ75CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ75CA-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
121V Klemme 41,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ75CA-T7 Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
41,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
75V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
83,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
121V