5.0SMDJ75A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ75ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ75ACT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ75ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ75A
Beskrivelse
TVS DIODE 75VWM 121VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
121V Klemme 41,4A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ75A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
41,4A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
75V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
83,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
121V