5.0SMDJ70A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ70ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ70ACT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ70ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ70A
Beskrivelse
TVS DIODE 70VWM 113VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
113V Klemme 44,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ70A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
44,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
70V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
77,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
113V