5.0SMDJ51CASHRAT7
DigiKeys varenummer
18-5.0SMDJ51CASHRAT7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ51CASHRAT7
Beskrivelse
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
82,4V Klemme 60,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
60,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
51V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
56,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
82,4V