5.0SMDJ36CA-T7
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ36CA-T7TR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ36CA-T7CT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ36CA-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ36CA-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
58,1V Klemme 86,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ36CA-T7 Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
86,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
36V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
40V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
58,1V