5.0SMDJ26CA
DigiKeys varenummer
F10852TR-ND - Tape & Reel (TR)
F10852CT-ND - Afskåret tape (CT)
F10852DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ26CA
Beskrivelse
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
42,1V Klemme 119A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ26CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
119A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
26V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
28,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
42,1V