5.0SMDJ180A
DigiKeys varenummer
18-5.0SMDJ180ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ180A
Beskrivelse
TVS DIODE 180VWM 292VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
292V Klemme 17,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
17,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
180V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
200V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
292V