5.0SMDJ170A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ170ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ170ACT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ170ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ170A
Beskrivelse
TVS DIODE 170VWM 275VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
275V Klemme 18,2A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ170A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
18,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
170V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
189V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
275V