5.0SMDJ16CAS
DigiKeys varenummer
18-5.0SMDJ16CASTR-ND - Tape & Reel (TR)
18-5.0SMDJ16CASCT-ND - Afskåret tape (CT)
18-5.0SMDJ16CASDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ16CAS
Beskrivelse
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26V Klemme 192,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
192,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
16V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
17,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
26V