5.0SMDJ16A-T7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Littelfuse Inc.
På lager: 165
Datablad
Similar
Bourns Inc.
På lager: 3.000
Datablad
YAGEO
På lager: 0
YAGEO
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
26V Klemme 193A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
5.0SMDJ16A-T7
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ16A-T7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ16A-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 16VWM 26VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ16A-T7 Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
193A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
16V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
17,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
26V