5.0SMDJ160A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ160ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ160ACT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ160ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ160A
Beskrivelse
TVS DIODE 160VWM 259VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
259V Klemme 19,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ160A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
19,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
160V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
178V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
259V