5.0SMDJ14CA
DigiKeys varenummer
F6610TR-ND - Tape & Reel (TR)
F6610CT-ND - Afskåret tape (CT)
F6610DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ14CA
Beskrivelse
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
23,2V Klemme 216A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ14CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
216A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
14V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
15,6V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
23,2V