5.0SMDJ14A-T7 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 3.000
Datablad
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
YAGEO
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
23,2V Klemme 216A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
5.0SMDJ14A-T7
DigiKeys varenummer
18-5.0SMDJ14A-T7TR-ND - Tape & Reel (TR)
18-5.0SMDJ14A-T7CT-ND - Afskåret tape (CT)
18-5.0SMDJ14A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ14A-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ14A-T7 Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
216A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
14V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
15,6V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
23,2V