5.0SMDJ130A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ130ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ130ACT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ130ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ130A
Beskrivelse
TVS DIODE 130VWM 209VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
209V Klemme 24A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ130A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
24A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
130V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
144V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
209V