5.0SMDJ110A
DigiKeys varenummer
5.0SMDJ110ATR-ND - Tape & Reel (TR)
5.0SMDJ110ACT-ND - Afskåret tape (CT)
5.0SMDJ110ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ110A
Beskrivelse
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Detaljeret beskrivelse
177V Klemme 28,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ110A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
28,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
110V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
122V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
177V