5.0SMDJ100CA
DigiKeys varenummer
F10846TR-ND - Tape & Reel (TR)
F10846CT-ND - Afskåret tape (CT)
F10846DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
5.0SMDJ100CA
Beskrivelse
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
162V Klemme 30,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
5.0SMDJ100CA Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
30,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
5000W (5kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
Ja
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Telekommunikation
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - returspænding (Typ)
100V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
111V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
162V