4.0SMDJ24A
DigiKeys varenummer
F6499TR-ND - Tape & Reel (TR)
F6499CT-ND - Afskåret tape (CT)
F6499DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
4.0SMDJ24A
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38,9V Klemme 103A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
103A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
4000W (4kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Overflademontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
DO-214AB, SMC
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V