30KPA90CA-HR
DigiKeys varenummer
30KPA90CA-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA90CA-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 146.4VC P600
Detaljeret beskrivelse
146,4V Klemme 207A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
207A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
90V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
100,5V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
146,4V