30KPA78A-HR
DigiKeys varenummer
30KPA78A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA78A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 78VWM 129VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
129V Klemme 234,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
234,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
78V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
87,1V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
129V