30KPA71A-HR
DigiKeys varenummer
30KPA71A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA71A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 71VWM 111.5VC P600
Detaljeret beskrivelse
111,5V Klemme 271,7A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
271,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
71V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
79,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
111,5V