30KPA70CA-HR
DigiKeys varenummer
30KPA70CA-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA70CA-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 70VWM 109VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
109V Klemme 278A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
278A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
70V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
78,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
109V