30KPA70CA-B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
109V Klemme 278A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
30KPA70CA-B
DigiKeys varenummer
30KPA70CA-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
30KPA70CA-B
Beskrivelse
TVS DIODE 70VWM 109VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
30KPA70CA-B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
278A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
70V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
78,2V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
109V