30KPA54CA-HR
DigiKeys varenummer
30KPA54CA-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA54CA-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 54VWM 91.4VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
91,4V Klemme 331,5A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
331,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
54V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
60,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
91,4V