30KPA45A-HR
DigiKeys varenummer
30KPA45A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA45A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 45VWM 77.4VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
77,4V Klemme 391,5A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
391,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
45V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
50,3V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
77,4V