30KPA39CA-HRA
DigiKeys varenummer
30KPA39CA-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA39CA-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 39VWM 67.2VC P600
Detaljeret beskrivelse
67,2V Klemme 450,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
450,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
39V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
43,6V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
67,2V