30KPA33A-HRA
DigiKeys varenummer
F6923TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA33A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 58.5VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
58,5V Klemme 517,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
517,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
33V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
36,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
58,5V