30KPA300CA-HR
DigiKeys varenummer
30KPA300CA-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA300CA-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 300VWM 484VC P600
Detaljeret beskrivelse
484V Klemme 62A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
62A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
300V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
334V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
484V