30KPA28CA-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
50V Klemme 606A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
30KPA28CA-HRA
DigiKeys varenummer
30KPA28CA-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA28CA-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 50VC P600
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
606A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
31,28V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
50V