30KPA270A
DigiKeys varenummer
30KPA270ATR-ND - Tape & Reel (TR)
30KPA270ACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA270A
Beskrivelse
TVS DIODE 270VWM 436.2VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
436,2V Klemme 69,5A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
30KPA270A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
69,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
270V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
301,6V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
436,2V