30KPA260A
DigiKeys varenummer
30KPA260ATR-ND - Tape & Reel (TR)
30KPA260ACT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA260A
Beskrivelse
TVS DIODE 260VWM 416VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
416V Klemme 72,8A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
30KPA260A Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
72,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
260V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
290,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
416V