30KPA260A-HRA
DigiKeys varenummer
30KPA260A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA260A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 260VWM 416VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
416V Klemme 72,8A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
72,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Type
Zener
Monteringstype
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
260V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
290,4V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
416V