30KPA170A-HRA
DigiKeys varenummer
30KPA170A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA170A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 170VWM 275VC P600
Detaljeret beskrivelse
275V Klemme 110,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
110,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
170V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
189,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
275V