30KPA160CA-B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
252,6V Klemme 120A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
30KPA160CA-B
DigiKeys varenummer
30KPA160CA-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
30KPA160CA-B
Beskrivelse
TVS DIODE 160VWM 252.6VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
30KPA160CA-B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
120A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
160V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
178,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
252,6V