30KPA160A-HRA
DigiKeys varenummer
30KPA160A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA160A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 160VWM 252.6VC P600
Detaljeret beskrivelse
252,6V Klemme 120A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
120A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
160V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
178,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
252,6V