30KPA108A-HR
DigiKeys varenummer
30KPA108A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA108A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 108VWM 175.2VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
175,2V Klemme 172,9A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
172,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Type
Zener
Monteringstype
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
108V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
120,6V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
175,2V