30KPA102A-HRA kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
YAGEO
På lager: 0
Datablad
165,6V Klemme 183A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
30KPA102A-HRA
DigiKeys varenummer
30KPA102A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
30KPA102A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 102VWM 165.6VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
183A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
30000W (30kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
102V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
113,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
165,6V