3.0SMCJ33A
DigiKeys varenummer
18-3.0SMCJ33ATR-ND - Tape & Reel (TR)
18-3.0SMCJ33ACT-ND - Afskåret tape (CT)
18-3.0SMCJ33ADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3.0SMCJ33A
Beskrivelse
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
53,3V Klemme 56,3A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
56,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
33V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
36,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
53,3V