3.0SMCJ24CA
DigiKeys varenummer
18-3.0SMCJ24CATR-ND - Tape & Reel (TR)
18-3.0SMCJ24CACT-ND - Afskåret tape (CT)
18-3.0SMCJ24CADKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
3.0SMCJ24CA
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38,9V Klemme 77,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
77,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Serie
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Telekommunikation
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflademontering
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
24V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
26,7V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
38,9V