20KPA30A-B
DigiKeys varenummer
20KPA30A-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
20KPA30A-B
Beskrivelse
TVS DIODE 30VWM 51.5VC P600
Detaljeret beskrivelse
51,5V Klemme 392,2A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
EDA/CAD-modeller
20KPA30A-B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
392,2A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
20000W (20kW)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
30V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
33,51V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
51,5V