20KPA280CA-B
DigiKeys varenummer
20KPA280CA-B-ND
Producenter
Producentens varenummer
20KPA280CA-B
Beskrivelse
TVS DIODE 280VWM 451VC P600
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
451V Klemme 44,8A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
20KPA280CA-B Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
44,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
20000W (20kW)
Serie
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Bulk
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Type
Zener
Monteringstype
Hulmontering
Dobbeltrettede kanaler
1
Pakke/hus
P600, Aksial
Spænding - returspænding (Typ)
280V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
312,8V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
451V