1812L150/24MR
DigiKeys varenummer
F3487TR-ND - Tape & Reel (TR)
F3487CT-ND - Afskåret tape (CT)
F3487DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1812L150/24MR
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 24V 1.5A 1812
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 24V 1.5 A Ih Overflademontering 1812 (4532 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1812L150/24MR Modeller
Kategori
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
40 mOhms
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
120 mOhms
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q200
Spænding - Maks.
24V
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
1.5 A
Størrelse/dimension
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Strøm - Udløs (It)
3 A
Tykkelse (maks.)
0,071" (1,80mm)
Strøm - Maks.
20 A