1812L110/33MR
DigiKeys varenummer
F3486TR-ND - Tape & Reel (TR)
F3486CT-ND - Afskåret tape (CT)
F3486DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1812L110/33MR
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 1812
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Polymerisk Nulstilbare sikringer PTC 33V 1.1 A Ih Overflademontering 1812 (4532 metrisk), konkav
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
1812L110/33MR Modeller
Kategori
Tid til udløs
500 ms
Producenter
Littelfuse Inc.
Modstand - Indledende (Ri) (min.)
60 mOhms
Serie
Modstand - Stift udløs (R1) (maks.)
200 mOhms
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Polymerisk
Pakke/hus
1812 (4532 metrisk), konkav
Spænding - Maks.
33V
Størrelse/dimension
0,179" L x 0,128" B (4,55mm x 3,24mm)
Strøm - Hold (Ih) (maks.)
1.1 A
Tykkelse (maks.)
0,079" (2,00mm)
Strøm - Udløs (It)
1.95 A
Godkendelsesagentur
cURus, TUV
Strøm - Maks.
20 A