15KPA51A-HR
DigiKeys varenummer
15KPA51A-HR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA51A-HR
Beskrivelse
TVS DIODE 51VWM 82.9VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
82,9V Klemme 182,1A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
182,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
51V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
57V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
82,9V