15KPA48A-HRA
DigiKeys varenummer
15KPA48A-HRA-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
15KPA48A-HRA
Beskrivelse
TVS DIODE 48VWM 77.7VC P600
Producentens standard leveringstid
21 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
77,7V Klemme 194,3A Ipp TVS – Dioder Hulmontering P600
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
194,3A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
15000W (15kW)
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TA)
Hulmontering
Enkeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
48V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
53,6V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
77,7V